دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش.

سعید مرتضوی بازداشت شد و نویت احمدی نژاد و جعفری دولت آبادی نیز خواهد رسید

خبرگزاری فارس که متعلق به دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی است، ساعتی قبل خبر بازداشت سعید مرتضوی را در خروجی سایت خود منعکس کرد. این خبر در همان لحظه انعکاس بسیار گسترده ای یافت. ایم قاضی معزول شده دستگاه قضایی که در حکومتش جنایات بسیاری را همچون جعفری دولت آبادی مرتکب شده بود بالاخره با سهل نگاری رییس جمهوری بازداشت شد. راستش را بخواهیم در اصل رییس جمهور مدیون مرتضوی بود. مرتضوی از سالی که پا به دستگاه قضاییه جمهوری اسلامی گذاشت تمام زمان و موقعیتش را وقف جمهوری اسلامی کرده بود او بسیاری از روزنامه ها را به ناحق و برخلاف قانون توقیف کرد. هزاران نفر بی گناه را به مجازات محکوم کرد و زمانی هم که دادستان تهران شد، با صدور دستورهای قضایی کلی این اجازه را به دستگاههای امنیتی داد که هزاران نفر را به ناحق بازداشت کند.
بازداشت سعید مرتضوی که یکی از مهره های اصلی حفظ حکومت اسلامی در سالهای گذشته بود، دقیقا با دستان احمدی نژاد صورت گرفت. در صورتی که امروز احمدی نژاد در صحن علنی مجلس نوار ضبط شده از ملاقات فاضل لاریجانی یکی از برادران قدرتمندترین روسای دو قوه بنیادین جمهوری اسلامی یعنی مجلس و قوه قضاییه را منتشر نمی کرد و یا اصلا در جلسه استیضاح شرکت نمی کرد، احتمال دستگری مرتضوی بسیار پایین بود. اما این عمل احمدی نژاد باعث شد تا نه تنها اطرافیان خود، بلکه خود را در معرض خطر جدی قرار دهد.
اما چه کسی دستور بازداشت مرتضوی را صادر کرد؟
آیا این دستور توسط دادستانی صورت گرفت؟ آیا رییس قوه قضاییه چنین دستوری را صادر کرده است؟ به راستی دستور اصلی را چه کسی صادر کرد؟
شک نکنید که این دستور توسط شخص رهبری صادر شده است، چرا که نه جعفری دولت آبادی و نه دیگر مراجع مهم دولتی همچون ریاست قوه قضاییه چنین جسارت و جراتی را نداشتند که چنین جسارتی را برای چنین مهره با ارزشی که سالیان سال غلام حلقه به گوش رهبری برای حفظ نظام بوده است را بازداشت کند.
سعید مرتضوی کارنامه سیاسی در سیستم قضایی کشور دارد، کارنامه ای که کارنامه جنایت را می توان بر ان نهاد. جنایت علیه زهرا کاظمی، جنایت علیه بازداشت شدگاه کهریزک و هزاران بی گناهی که خونشان به دستان تان مرتضوی آلوده است.
سعید مرتضوی تنهاست:
اگر امروز در صحن علنی مجلس ریاست جمهور چنین به دفاع از سعید مرتضوی نمی پرداخت و بگم بگم خود را بار مجلسیان نمی کرد، شاید مرتضوی بازداشت نمی شد. اما بگم بگم مرتضوی که روزی در مقابل میرحسین موسوی اعلام کرد، امروز کار دستش داد.
امروز دیگر سعید مرتضوی حمایت هیچ کس را ندارد و مطمنا صدایی از مرتضوی نخواهید شنید، چرا که او همه چیز می داند. اما می داند که جنایتکار واقعی کیست.او می داند که دستگاه قضایی را در اصل چه کسانی ادره می کنند. سعید مرتضوی گمان می کرد که اگر سکوت اختیار کند، در حاشیه امن قرار خواهد گرفت. اما حال که چنین رویدادهایی به وقوع پیوسته است، دیگر سعید مرتضوی هیچ کس را ندارد. نه اصلاح طلبان را، چرا که عامل اصلی بازداشت اصلاح طلبان بود. نه خبرنگاران را، چرا که عامل اصلی توقیف روزنامه ها بود. نه اصولگرایان را، چرا که در مقابل همه آنها ایستاد. و نه احمدی نژاد را، چرا او امروز عامل بازداشتش شد.

احمدی نژاد نیز بازداشت خواهد شد......
چند ماه پیش در یادداشتی نوشتم که احمدی نژاد هم بازداشت خواهد شد. این را بدون شک و شبهه نوشتم و آنچه را به به نظرتان رساندم در حال تحقق است. در کشور جمهوری اسلامی هیچ آزادی بیانی نیست به آنچه خط قرمز است وجود ندارد. حفظ قدرت حاکمیت و ولایت فقیه خط قرمزی پاک نشدنی تا حکومت جمهوری اسلامی است. تا زمانی که هر فردی که به نوعی صدایی را در جامعه ایجاد می کند پا از این خط فراتر نگذارد، در امینت کامل است. نه تنها در امنیت کامل است بلکه به وی بهترین پست و مقام هم داده می شود.  اما زمانی که پا از این خط قرمز از پیش تعیین شده فراتر نهادند، آن وقت به راحتی حذف خواهند شد، فرقی هم نمی کند که این فرد کاندیدای ریاست جمهوری باشد یا رییس جمهور یا حتی معاونانش و قاضی معزول ...
من هیچ شک و شبهه ای ندارم که تا چند ماه دیگر محمود نیز بازداشت خواهد شد. او دیگر مهره نظام نیست. او حال دشمن اصلی نظام شده است. کاری که محکوم احمدی نژاد برای نظام کرد، هیچ فردی پس از انقلاب اسلامی نکرد.
محکوم احمدی نژاد تاکنون صدها جرم محرز و مبرز مرتکب شده است. از تقلب در انتخابات گرفته تا روبرو شدن با رهبری.
چه زمانی نوبت به جعفری دولت آبادی خواهد رسید؟ ...
دادستان تهران در حال حاضر سوار خر مراد است و تا زمانی که بر این زین نشسته است از دایره امنی برخوردار است، اما دیری نخواهد پایید که خر مراد نیز خسته خواهد شد.
جنایت هایی که جعفری دولت آبادی مرتکب شده است، کمتر از سعید مرتضوی نیست. جنایت های دادستان تهران صدها برابر از جنایت های سعید مرتضوی است. هزار دلیل و برهان می اورم که این ادعا حقیقت محض است. نمونه کوچکش اینکه، اگر سعید مرتضوی رو بازی می کرد اما جعفری دولت ابادی روش دیگری برای بازی انتخاب کرده است. او پس از اینکه سکان دادستانی تهران را به دست گرفت، دادسرای های امنیت را داخل زندان های ایران مستقر کرد. چرا؟ پاسخ روشن است، برای انکه بتواند به راحتی و در خفا جنایت کند. اجازه ملاقات خانواده ها را ندهد، وکیل حق مداخله نداشته باشد. شکنجه کند و ستارها بکشد... این دادستان فعلی عامل اصلی بسیاری از اعدام های زندانیان سیاسی و حتی غیر سیاسی است. 

گفتنی ها بسیار است که در آینده نزدیک به همه آنها خواهیم پرداخت،
اما من از صمیم قلب از بازداشت سعید مرتضوی و تمام مسولین نظام که بانی ظلم و جنایت بوده اند و هستند خوشحالم 
و فراموش نمی کنم، جنایت های که امسال مرتضوی به موکلینم و هموطنانم کرده اند هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر